HEMEN REZERVASYON!

0 (532)062 66 14

Kurumsal


 

Enterprise

 

 

1957 yılında ABD’de kurulan Enterprise, 8200 ofisi ile global anlamda hizmet veren dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektörüne yaptığı yatırımlarla hızla büyüyerek genişleyen Enterprise Rent a Car markası kısa sürede dünya çapında büyüme göstermiştir.

 

Euromonitor 2013 verilerine göre Enterprise, 78 bin çalışanı, 1. 4 milyonu aşan araç sayısı ile dünyanın en büyük araç kiralama markasıdır. Enterprise, Forbes Top 500 Özel Şirketler Listesi’nde 15. Sırada yer almaktadır. Ayrıca dünyanın en prestijli müşteri memnuniyeti anketi J.D. Power and Associates sonuçlarına göre de son 4 yıldır araç kiralama sektöründe lider marka Enterprise olmuştur.

 

2012 yılında küresel büyüme hızında büyük bir ivme yakalayan Enterprise, 2014 sonunda tüm Avrupa’da hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Sektöründe dünya devi olan Enterprise Holding, 2007 yılında National ve Alamo markalarını bünyesine almıştır.

 

Türkiye’de Enterprise markası Yes Oto Kiralama şirketi tarafından temsil edilmektedir. Yes Oto Kiralama, 1990 yılında kurulmuş ve günlük araç kiralama alanında lider olmuş bir araç kiralama markasıdır. 1997 yılından itibaren National Car Rental Türkiye lisansı ile hizmet vermektedir. 2004 yılından itibaren Alamo markasını da Türkiye’de temsil etmeye başlamıştır.

 

Türkiye genelinde 25 ilde 45 ofiste hizmet veren Yes Oto, yaygın hizmet ağı ile kaliteli sürüş keyfini ulaşılabilir kılma ilkesiyle hizmet yolculuğuna 2014 yılı Haziran ayından itibaren Enterprise markası lisansı ile devam etmektedir.

 

Anadolu Jet, Onur Air gibi havayolu şirketlerinin de exclusive çözüm ortağı olan Yes oto, Türkiye’de ilk kez havayolu şirketleri ile ortak çalışan ve online araç kiralama hizmetini sunan ilk araç kiralama markası olarak da öncü bir rol üstlenmektedir.

 

Kırtekinler Oto Kiralama 

 

Kırtekinler Oto Kiralama olarak Enterprise ile 2013 yılının Nisan ayında görüşmelere başlanmış olup Enterprise Türkiye'nin başlangıç tarihi olan 2013 yılının temmuz ayında bizde Enterprise bünyesine dahil olup Malatya Merkez Ofis ve Erhaç Havalimanında kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen profesyonel kadrosuyla kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan Kırtekinler Oto Kiralama her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir.İlkelerimiz; Kalite, Güven ve Dürüstlüktür.

 

Kırtekinler Oto Kiralama, kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:

 

- Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
- Tedarikçi ve çalışanlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
- Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek.

 

Belirttiğimiz kalite politikamızla şirketimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

trabzon oto kiralama