HEMEN REZERVASYON!

0 (850)850 1 724

Kurumsal


 

ASSİST CAR RENTAL

 

 

   AssistCar Rental 2005 yılında uzun yıllara dayanan tecrübe ile güçlü öz sermaye, dinamik ve profesyonel kadroyu birleştirerek uzun dönem kiralama sektöründeki lider firmalar arasında yerini almak amacı ile kurulmuştur. 2010 yılından itibaren günlük kiralama alanında yatırımlarına hız vermiş ve bugün sektörün lider kuruluşları arasında yerini almıştır.

   Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden, müşteriyle birlikte hareket eden, ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetini ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her yıl %30 büyüme hedefi içerisindedir.

   AssistCar Rental yurt içinde ve yurt dışında lider havayolu şirketleri, seyehat acentaları, brokerlar ve tur operatörlerinin online çözüm ortağı ve tedarikçisi konumundadır.

   Filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmetinin yanısıra şöförlü araç kiralama hizmetide verilmektedir. Filo kapsamı içerisinde ekonomik araç, orta sınıf araç, minibüs ve üst sınıf araçlar bulunmaktadır.

   Turizm sektöründe yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ilkesini hizmet politikasının en üst sırasında tutan AsssitCar Rental, Türkiye'nin ulusal anlamda en hızlı büyüyen firmaları arasındadır..

   Amerika, Avrupa, Balkanlar ve Arap Emirlikleri üzerinden yılda 200.000 gün seviyesinde rezervasyon hacmi ile ulusal anlamda lider rent a car firması konumunda bulunan AssistCar Rental, Türkiye çapında farklı illerde bulunan 16 çalışma ofisi ve 1200 araçlık filosu ve 110 çalışanıyla hem ulusal hem de uluslararası anlamda çalışmalarına devam etmektedir.

2013 yılı itibariyle, uluslarası bir kalite yönetimi şirketi olan İQCERT tarafından;
gibi kalite belgelerini almaya hak kazanan AssistCar Rental, uluslararası kalite standartlarına uygun bir marka profili çizmektedir.

AssistCar Rental, son yıllarda oto kiralama sektöründe yapmış olduğu yatırımlar ve kurumsal yapılanması ile birlikte İstanbul Metroport AVM merkez ofis olmak üzere İstanbul dışı ofisleriyle de hizmetlerini arttırarak sürdürmektedir.

 

Assist Car Rental Malatya & Elazığ  Oto Kiralama 

 

Malatya ve Elazığ Ofis AssistCar Rental Oto Kiralama olarak Assist Car Rental Türkiye  ile 2009 yılının Nisan ayında görüşmelere başlanmış olup Assist car Rental Türkiye'nin başlangıç tarihi olan 2009 yılının temmuz ayında bizde AssistCar Rental bünyesine dahil olup Malatya Merkez Ofis ve Erhaç Havalimanı Elazığ Merkez ofis , Elazığ Havalimanında kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen profesyonel kadrosuyla kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Malatya ve Elazığ Oto Kiralama, Malatya ve Elazığ Filo Kiralama ayrıca  Malatya ve Elazığ Ticari Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan Assist Car Rental Malataya ofis ve Elazığ Ofis  Oto Kiralama her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir.


İlkelerimiz; Kalite, Güven ve Dürüstlüktür.
 
Assist Car Rental Oto Kiralama, kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur:
 
- Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
- Tedarikçi ve çalışanlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak,
- Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek.
 
Belirttiğimiz kalite politikamızla şirketimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 
 
 
trabzon oto kiralama